Pomóż sobie wzrosnąć!

Planuj mowy, bierz funkcje i rób projekty z wyższych poziomów!
Nowy/a tutaj?Posłuchaj Danuty

Poniedziałki godzina 18:15
ul. Ksawerów 3, Warszawa

Toastmasters International

Międzynarodowa organizacja typu non-profit, której celem jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania (ang. speaking) i przewodzenia (ang. leadership).
Organizacja wyewoluowała z pojedynczego klubu, założonego 22 października 1924 roku przez Ralpha C. Smedleya w ramach YMCA w Santa Ana w stanie Kalifornia, wzorowanego na formule spotkań organizowanych od 1903 roku. Od czasu jej oficjalnego powołania 19 grudnia 1932 roku, przewinęły się przez nią ponad cztery miliony osób. Dziś Toastmasters International zrzesza ponad 352000 członków w 16400 klubach, rozlokowanych w 142 państwach. (Wikipedia)

Zostań członkiem klubu!

Przyjdź na spotkanie i sprawdź jak to działa! Jeśli patrzysz na kogoś, kto właśnie stoi na klubowej scenie i przemawia, to uświadom sobie, że ta osoba też kiedyś była na Twoim miejscu i zastanawiała się, czy warto zapisać się do klubu. Jeśli podziwiasz tę przemawiającą osobę, to odpowiedź jest jedna: warto!

Jak się uczymy - BaseCamp i EasySpeak

Trzon wiedzy, która jest dostępna w klubie dla zarejestrowanych członków, znajduje się w systemie edukacyjnym BaseCamp. Jest to potężna platforma multimedialna zawierająca kompletny program nauki przemawiania i rozwoju umiejętności liderskich, zorganizowany w tzw. ścieżki i podzielony na kilka poziomów o wzrastającym stopniu trudności. Nie musisz być członkiem klubu, żeby mieć konto w systemie organizacji spotkań o nazwie EasySpeak – kliknij na przycisk niżej i sprawdź!