Anna Krzysztofik Mistrzynią Polski

Nasza urocza koleżanka w iście znakomitym stylu zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii „Gorących Pytań”. Jej odpowiedź na pytanie była fenomenalna, toteż już po reakcji publiki, wydawało się, iż ogłoszenie zwycięzcy to formalność.

Nie myliliśmy się, zwycięzca mógł być tylko JEDEN!

Aniu, jest nam niezmiernie miło móc dzielić nam (klubowiczom) scenę z Tobą. Gratulujemy Ci Twojego sukcesu, jednocześnie dziękując za Twój nieoceniony wkład w klub oraz przepiękne wskazówki związane z poszerzeniem naszego słownictwa.

Jan Siwek III

Nasz wspaniały kompan, ultra doświadczony mówca i przecudowna osobowość Jan zdobył miejsce III w „Mowach Humorystycznych”. Jego mowa dot. reminiscencji młodego chirurga i była na tyle śmieszna, że ponad połowa widowni płakała ze śmiechu niemal przez cały okres trwania wystąpienia. Genialne wystąpienie!

Jan zajął III miejsce.

Janie, jesteś wspaniałym mówcą i człowiekiem. Twoje cenne rady zawsze dodają odrobiny blasku do naszych mów. Niesamowicie jesteśmy Ci wdzięczni, że jesteś częścią naszego klubu.

Danuta Prot

Danuta to nasza chluba i legenda. Dwukrotna Mistrzyni Polski, kolejno – w mowach improwizowanych oraz ewaluacjach.
Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż za kilka lat w słowniku wyrazów bliskoznacznych do słowa struktura zostanie dopisany wyraz DANUTA.

Danuta wygrywała w 2021 oraz 2022 roku, w 2023 dała szansę innym na zwycięstwo (absencja)

Danutko, dziękuję w imieniu całego klubu, że jesteś jego częścią. Strukturyzowanie naszych wystąpień przez Ciebie to poezja, a my lubimy poezję.