Spotkanie Demo!

Od czasu do czasu organizujemy specjalne spotkanie, dedykowane wizycie gości. Kolejna okazja, żeby nas zobaczyć od tej strony będzie 15 kwietnia.

 

 

Goście nas odwiedzający pytani co ich sprowadza, wskazują na różne potrzeby. To co ich łączy to bycie w

 

Trudno mi powiedzieć od czego Tobie może się to przydać. Ja zauważyłem wielką zmianę podczas rozmów o pracę. Do tego nauczyłem się całej masy rozmaitych umiejętności: umiem dość sprawnie zbudować stronę internetową, umiem nagrać podcast, umiem poprowadzić warsztat. Być może tego wszystkiego i tak bym się nauczył, ale dzięki temu, że jestem w klubie ćwiczę te i inne umiejętności – co tydzień.

A Ty w czym się chcesz doskonalić?

 

W doskonaleniu pomaga nam program Pathways. W Toastmasters realizujemy projekty, które składają się na poziomy, a z poziomów zbudowane są ścieżki. Ścieżek jest 11, każda ma 5 poziomów. Ścieżki kładą nacisk na umiejętności występowania na scenie, bądź też bycia liderem. Wybór ścieżki zależy od mówcy. Podobnie jak temat wystąpienia. Natomiast w ramach projektu mówca może dostać specjalne zadania – wykonać test i jakoś odnieść się do wyników, albo zwrócić szczególną uwagę na jakiś aspekt występowania na scenie. Trudność tych zadań rośnie z poziomem, ale też nasze umiejętności rosną, więc – wszystko jest do zrealizowania.

 

Wracając do spotkania. To normalne spotkanie, być może pojawi się więcej elementów opisujących co w danym momencie się dzieje.

 

Spotkanie ma części przewidziane do zabrania głosu przez każdego. Każdego, każdego – zachęcamy gości do zabrania głosu. Nic się nie przejmuj. Ja też stałem w tym miejscu i pierwszy raz próbowałem coś z siebie wydusić. Dzięki regularnym spotkaniom, pracy nad sobą, informacji od klubowiczów – jest o wiele lepiej. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy kiedyś zaczynał. Masz więc wybór – zacząć tu, albo tam gdzieś, gdzie stawka będzie wysoka.

 

W trakcie spotkania ogłoszone będą konkursy – pod koniec spotkania będzie rozstrzygnięcie – kto okazał się:

– najlepszym mówcą,

– najlepszym oceniającym,

– udzieliła/udzielił najlepszej odpowiedzi na gorące pytanie,

– wykazała/wykazał się najlepszym humorem!

 

Czym są gorące pytania i o co chodzi w konkursach, opowie prowadzący spotkanie, względnie mistrz gorących pytań. Warto wziąć udział w konkursie gorących pytań, bo w klubie wysoko oceniamy gości!

 

Można nas znaleźć na:

– facebooku – https://www.facebook.com/VistulaTMLeaders

– meetupie – https://www.meetup.com/vistula-toastmasters-leaders/

 

Miejsce spotkań

Dziś spotykamy się w przestrzeni coworkingowej – Clockwork. Wcześniej, jak nazwa klubu wskazuje była to uczelnia Vistula, ale to stare dzieje.

Tak jak widać na zdjęciu wchodzi się przez bramkę ukrytą w masie zieleni. Następnie schodkami do drzwi wejściowych. Po lewej stronie na wysokości kolan będą dwa okna. W drugim powinno świecić się światło – to jest sala, w której się spotykamy. Jeżeli domofon nie wpuści – należy lekko zastukać w szybkę.

Po wejściu do Clockworka kierujecie się schodami na dół. Będą po prawej stronie. Schodząc na dół traficie do przechodniej kuchni, przestrzeni jadalnej przechodzicie przez nią po lewej stronie będzie wejście do małego przedpokoju. Tam można zostawić ubranie wierzchnie. Po prawej stronie od wejście jest toaleta, a na wprost wejście do salki gdzie się spotykamy.

Pewnie brzmi strasznie skomplikowanie, ale… w rzeczywistości sprawa jest banalnie prosta, starałem się opisać dokładnie, żebyś czuła/czuł się pewnie przychodząc do nas!

 

Spotkań przeprowadzonych

Aktualna liczba członków klubu

Wszyscy członkowie klubu w historii

Jak trafić?

Z Metra Wierzbno

To najkrótsza droga na piechotę – wychodzi się w stronę Kabat, następnie skręca w Ksawerów.

Z Metra Wilanowska

Można podjechać przystanek tramwajem, albo przejść – do skrzyżowania ulicy Puławskiej z Idzikowskiego, Ksawerów i Bukowińskiej… Idąc Ksawerów – Clockwork to pierwszy budynek jednorodzinny po lewej stronie. Zaraz za wielkim kasztanowcem 🙂 Wejście przez ostatnią bramkę.

Z przystanku tramwajowego Bukowińska

Jak wyżej – kierujemy się do ulicy Ksawerów, szukamy kasztanowca, domu jednorodzinnego po lewej stronie i jesteśmy na miejscu.

Pozostańmy w kontakcie

Jeżeli masz pytania, wnioski, coś moglibyśmy poprawić. Pisz śmiało!